Англійська мова для дошкільнят

Центр розвитку дитини «Балу» проводить уроки англійської для дітей на Троєщині (Київ). Наші педагоги за допомогою ефективних методик навчання для малюків допоможуть Вашій дитині у невимушеній ігровій формі засвоїти новий матеріал. Завдання програми – швидко і ефективно навчити малюків спілкуватися англійською, дати необхідну базу слів, словосполучень і виразів.

Відомо, що вивчати англійську для дітей легше з раннього віку. На цьому етапі вони дуже сприйнятливі до будь-якої інформації, і тому легко запам’ятовують і відтворюють іноземну мову, засвоюють значення незнайомих слів. Раннє вивчення англійської допоможе прискорити подальше вивчення мови у школі. Не варто забувати, що у малюків зовсім інша мотивація, ніж у дорослих. Їм ще невідоме прагнення до успіху, бажання до вдосконалення, їх може зацікавити тільки одне – гра! У ранньому віці діти вчаться сприймати іноземні мови на слух і виконувати прості команди вчителя. Відомо, що вивчати англійську для дітей легше з раннього віку.

Ми використовуємо розподіл на вікові групи, у яких кожен малюк почуватиметься комфортно і отримуватиме максимальну кількість уваги викладача за рахунок невеликих розмірів груп (3-6 осіб).

Що дадуть наші заняття дитині?

Словниковий запас. У легкій ігровій формі діти поповнюють запас нових слів шляхом розучування веселих лічилок і пісень, за допомогою картинок і веселих ігор.

Навички мовлення. За допомогою викладачів вони навчаться правильно вимовляти складні буквосполучення і вирази, запам’ятають основні граматичні структури та правила інтонації.

Розмовні фрази. На цьому етапі діти вчаться взаємодіяти одне з одним. Розучують і застосовують у спілкуванні стандартні фрази, наприклад вітання і прощання, отримують основи роботи в команді. Вчителі стежать за процесом і коригують дітей, коли ті допускають помилки.

Розумовий розвиток. Викладання для маленьких дітей своїми методами сильно відрізняється від занять, розрахованих на дорослих. Крім того, хлопцям необхідно розвивати ліву та праву півкулі мозку, тренувати дрібну моторику рук і творче мислення. Оскільки англійська мова сповнена різних носових і міжзубних звуків, вміння розрізняти їх сприяє поліпшенню логіки.

Фізичний розвиток. Наша система передбачає не тільки уроки, через які діти швидко втомлюються, а й активні ігри, що сприяють поліпшенню фізичного здоров’я. Вчаться танцювати і називати свої рухи, розминають усі частини тіла, водночас називаючи їх.

Курси

Ознайомтеся з іншими Курсами Центру Балу

  • Всі
Англійська мова для школярів Дізнатися більше
Дитячий психолог Дізнатися більше
Логіка та Ейдетика Дізнатися більше
Ментальна арифметика Дізнатися більше
Підготовка до ДПА Дізнатися більше
Підготовка до ЗНО Дізнатися більше
Підготовка до школи Дізнатися більше
Пластичний театр Дізнатися більше
Ранній розвиток Дізнатися більше
Сімейний психолог Дізнатися більше
Шаховий клуб Дізнатися більше
Швидкочитання Дізнатися більше

Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше
Дитячий садок
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера