Як виростити дитину розумною, успішною і щасливою

9 Грудня 2021

Чи зможе ваша дитина в майбутньому досягти успіхів у школі, багато в чому залежить від того, як було розкрито її природний потенціал у ранньому дитинстві. Розкрити творчі здібності, розвинути інтелект, закласти основи соціалізації майбутнього школяра допоможе дитячий центр раннього розвитку.

Заняття проходять в ігровій формі, у дитини виникає інтерес до навчання - а це одна з головних умов успіху. Дитинство дуже важливий період. Саме від нього залежить, яким буде наше суспільство у недалекому майбутньому. З перших днів свого життя, а потім у саду і в школі, людина взаємодіє з оточуючими людьми. Щоб це спілкування було гармонійним, потрібно вчити дитину раціонального мислення та правильного прояву емоцій.

Психогімнастика

У малюка не виходить ладнати з однолітками, він не вміє долати свої страхи? Бракує гнучкості та фізичного розвитку? Тут допоможе йога та психогімнастика – один із методів психотерапії для дітей. Ваша дитина зможе виплеснути емоції, що накопичилися, за допомогою рухів, міміки та пантоміми, а також навчиться розуміти інших людей невербально, розвиваючись фізично.

Заняття в розвитку дрібної моторики

Коли в роботу включається моторний центр, автоматично активізується і мовленнєвий, адже вони знаходяться близько один від одного. Спритність рук дитини та акуратність його почерку безпосередньо залежать від того, як часто батьки пропонували своєму малюкові в дошкільному віці гри на розвиток моторики (наприклад, нанизування бусинок на волосінь). Цей вид занять з дітьми актуальний на ранньому етапі розвитку віком від 1 до 5 років, і зазвичай представлений у комплексі занять із раннього розвитку.

Малювання піском

Заспокоює та розслаблює, дозволяє розвинути творчі здібності, зорову, слухову та тактильну пам'ять, а також уяву. Для найменших обрис на піску – це знайомство з фігурами. Дітям, особливо у віці 2-4 років, важко утримати увагу. А ось стіл із підсвічуванням у темній кімнаті дозволяє його сконцентрувати приблизно на півгодини. Пісочна терапія з успіхом використовується для лікування заїкуватості. Причому дітям можна малювати як позитивних, і негативних героїв.

Логоритміка

У виробленні красивої, злагодженої мови беруть участь: нервова та дихальна системи, артикуляційний апарат та всі органи сприйняття. Логоритміка сприяє розвитку мови та уваги, а дитина стає більш впевненою та кмітливою. Такі заняття потрібні як повільним дітям (їх вони підстьобують), і непосидам (їх вони заспокоюють). Малюкам з порушеннями мови (заїкання, занадто швидке або повільне мовлення, неправильна вимова окремих звуків) заняття з логопедом будуть особливо корисними.

Підготовка до школи

Враховуючи той факт, що не всі діти мають природну схильність до математики, а вміти вважати все ж таки потрібно, вже при підготовці до школи необхідно формувати математичні навички. Дитина має бути емоційно залученою до суті дії, вона повинна бачити «красу вирішення» завдання. Поняття часу, форми, кількості та простору мають бути добре знайомі малюкам 4-5 років. Гра найкраще проводити у вигляді змагання.

Поради батькам дошкільника

  • Намагайтеся знайти час для домашніх занять із малюком. Дитина повинна вміти знаходити загальні та відмінні ознаки предметів та живих істот, відкладаючи убік другорядну інформацію, зосереджуючись на потрібному на даний момент часу.
  • Коробочка з секретом та чарівні рахунки викликають здивування та інтерес. Обов'язково використовуйте такий арсенал «навчальних матеріалів».
  • Дошкільник має виявляти ініціативу під час занять. Щоб «генератор ідей» запрацював більш ефективно, запропонуйте дитині малювати умову задачі та її вирішення.
  • Не намагайтеся щоразу оцінювати вирішене. Стимулювати треба не зовнішню, а внутрішню мотивацію. Намагайтеся зосередити увагу на самій діяльності, а не на досягненнях.
  • Позитивний емоційний настрій додатково налаштовує дитину на пошук та знаходження відповіді.
  • Проводьте з малюком заняття на розвиток логіки. Наприклад: «У міському ставку живуть акули. Може таке бути? Дитина має обґрунтувати свою відповідь, знайти аргументи на користь негативної чи позитивної відповіді.

Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Дитячий садок
Дізнатися більше
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера