Як вибрати центр розвитку для дошкільника?

9 Грудня 2021

З народженням дитини ми нерідко ще в пологовому будинку мріємо про те, як виросте наше маля, ходитиме, говоритиме, піде в дитячий садок, школу, обов'язково вступить до інституту і працюватиме, звичайно, на престижній посаді керівника.

Час іде, дитина росте, ми намагаємося зрозуміти її характер, до чого вона тяжіє, що їй цікаво, допитливо допитуємося у вихователя дитсадка, що його більше приваблює: ліплення або малювання. Фізичний розвиток дитини Багато батьків не можуть присвячувати дитині достатньо часу, який необхідний і досить йому для спілкування та розвитку тих чи інших навичок.

Хтось спитає: а скільки потрібно часу. Це залежить від здібностей дитини, але загалом, середньостатистичні мами та тата мало займаються вихованням дитини. Звичайно, це пов'язано з сучасним темпом життя та повною віддачею роботі, хоча перебувають і такі матусі, які вважають, що виховувати дитину мають дитячі садки, школи, няні та гувернантки. Як би там не було, багато хто з люблячих батьків у якийсь момент розуміє, що непогано було б віддати малюка в якийсь центр розвитку, секцію, гурток для додаткової можливості розкриття дитячих здібностей. І тоді виникає питання: куди записати дитину, щоб їй було, перш за все, цікаво та корисно?

Не всі маленькі діти мають яскраво виражені таланти, що красномовно вказують напрям, по якому варто працювати. Тому бажання батьків заповнити вільний час дітей зазвичай знаходить свій відбиток у тому, щоб визначити їх у так звані центри розвитку.

Психологи не рекомендують навантажувати дитину додатковими заняттями, перш ніж їй виповниться 3 роки. Якщо батьки все ж таки вирішили це зробити, то для 3-4 річного віку підійдуть заняття в дитячих центрах, націлені на загальний розвиток, без певної тематики.

Краще, якщо це буде центр із безліччю іграшок, заняттями ліплення, малювання, танцями, музики у формі гри. Дітям такого віку підійдуть казкові театральні вистави з максимально адаптованими для них ролями та фразами, а також невеликі спортивні змагання з мінімально вираженим змагальним ефектом.

Кожен тип заняття по часу повинен займати не більше 15 хвилин, інакше увага дітей до предмета буде поступово слабшати, вони швидко втомляться. Для старших дітей, вік яких відповідає старшим та підготовчим групам дитячого садка, ефективними будуть заняття, націлені на розвиток логічного мислення. Це може бути різні методики, розроблені як ігор, результатами яких будуть посидючість, вміння аналізувати найпростіші ситуації, робити певні висновки. Заняття з розвитку для дошкільнят від 5 років.

Не зайвими будуть додаткові знання математики, читання, іноземної мови, етики. У цьому віці малюки із задоволенням навчаються ввічливості, основ поведінки в суспільстві, набувають здатності вирішувати конфлікти.

Штучне створення життєвих ситуацій за участю дітей під керівництвом досвідченого педагога, а краще – психолога, дозволяє зміцнити дитячу психіку та виховати у малюку особистість. Ці рекомендації при виборі центру розвитку слід використовувати зважено. Краще особисто бути присутнім на перших заняттях, а на наступних – докладно з'ясовувати у дитини, чим займалися діти у групі, щоб переконатися у правильності свого вибору. Адже від того, який внесок буде з боку педагога, залежить розвиток дитини та її подальші захоплення.

Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Дитячий садок
Дізнатися більше
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера