Як вибрати приватну школу

27 Жовтня 2021

Усі батьки хотіли, щоб їхні діти розвивалися цілісно і гармонійно. Тому батьки так ретельно підходять до збору інформації про приватну школу. Основні критерії, на які варто звернути увагу батькам при виборі приватної школи:

1. Можливість здобути знання, навички роботи з інформацією, розвиток ширшого погляду на світ, а також гнучкість у прийнятті рішень. Все це необхідно для Вашої дитини, тому що світ змінюється і відповідно вже зараз потрібно закладати та розвивати ділові та особисті навички, які їй знадобляться у майбутньому. Експерти виділили такі факти, що впливають розвиток потенціалу особистості: - за останні два десятиліття «померло» понад шість десятків професій; - Робочі місця замінюються роботами, ця тенденція посилюється; - цифрове середовище стрімко створює нові сфери та галузі економіки; – Ми бачимо якісну еволюцію професій, яку вже не можемо ігнорувати.

2. Талановитий педагогічний склад, який спрямований створення комфортного середовища у розвиток дітей; відкритий змінам; встигає розвиватися разом із розвитком науково-технічного прогресу.

3. Дбайливе ставлення вчителів до самооцінки, до самоефективності учня.
Наступне придбання, яке дитині було б бажано отримати у школі, – це стійке переконання «я можу». Психолог Альберт Бандура назвав його самоефективністю - вірою в ефективність власних дій та очікування успіху від їх реалізації. Проведені вченим експерименти показали, що результат нашої діяльності залежить від того, як ми прогнозуємо свої майбутні результати: чи очікуємо успіх чи невдачу. Самоефективність дуже важливо створити та зберегти для дитини. Це його капітал, внутрішній ресурс, необхідний подальшого успіху. Вона залежить як від історії минулих досягнень, так і від того, що говорять батьки та вчителі у разі невдачі.

4. Можливість розвивати таланти вашої дитини у школі чи на додаткових заняттях. Здібності дитини до певної діяльності можна побачити, коли:

  • він робить це насолодою;
  • все виходить легко та якісно.

У кожного з нас є так звані внутрішні драйвери – двигуни, які з величезною силою надають руху нашій мотивації, а потім дають заряд діям. Якщо середовище не активує, не задіює ці драйвери, тобто немає можливості займатися улюбленими справами, то ми можемо бачити картину зникнення, а потім і зниженого настрою дитини. Його особистість у цьому випадку працює «вхолосту» і втрачає виразність. Саме так і з'являється депресія – коли ми перестаємо займатися тими речами, які торкаються глибини душі. Для подальшого становлення дитини необхідно виявити та розвинути здібності. Рекомендується заохочувати його спробувати себе у різних сферах. Вам допоможуть гуртки та додаткові заняття, талановиті вчителі.

5. Безпека дітей: фізична, психологічна, ментальна; школа. Направляючи дитину до школи, батьки бажають, щоб вона перебувала у захищеному середовищі. Важлива як фізична безпека, а й психологічна, і навіть ментальна. Діти почуваються комфортно, коли школа відповідає цінностям сім'ї. Важливо вибрати не просто модний чи престижний навчальний заклад, а й той, який стане своїм за духом.

Основні цінності, на які варто звернути увагу при виборі приватної школи:

  • Індивідуальність – повага до особистості та свободи людини, прояв та вирощування індивідуальних рис, талантів та здібностей, відсутність директивності, нестандартні підходи та творчість.
  • Інтелект – високий рівень розвитку пізнавальних здібностей, висока швидкість реакції, уміння знаходити, обробляти та систематизувати великі обсяги інформації, регулярне оновлення та поповнення даних.
  • Статус – високе становище у суспільстві, визнання заслуг, особливе становище, обране коло спілкування, гроші та владні повноваження.
  • Кар'єра – розвиток спеціальних здібностей та навичок, прикладне застосування знань, прагнення показувати високі результати у межах окремої професії, галузі.
  • Духовний розвиток – моральна відповідність певним релігійним цінностям, поглиблення знань у цій сфері, можливість вносити духовні практики в життя. Традиції, самообмеження, високий рівень свідомості, служіння.

Ваша дитина буде рости радісною, активною і допитливою, якщо вона навчається в правильному для неї місці. Бажаємо вам обрати приватну школу, яка стане найкращим середовищем розвитку ваших дітей

Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше
Дитячий садок
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера