Як розважити примхливу дитину

9 Грудня 2021

Кожна жінка мріє випробувати радість материнства, але не всі можуть припустити, що ця радість вміщує у себе безліч турбот. Напевно, не існує матерів, які не стикалися б з примхливою поведінкою свого малюка. Чим зайняти дитину, щоб уникнути істерик та капризів? Це питання хвилює будь-яку матір. Відповідь на нього, звичайно ж, існує. Занадто примхливі діти бувають лише у певному віці. Це період від 2 до 3 років. Дитина у віці демонструє свій характер.

Смикання ручками та ніжками, крики, істерики, або кидання іграшками - все це від нестачі батьківської уваги. З віком це все минає. Але як пережити цей момент? Існує кілька способів, які допоможуть заспокоїти примхливу дитину. Для цього потрібно знати кілька цікавих занять або ігор, які допоможуть заспокоїти та відвернути дитину. У віці 5-6 років діти дуже активні і, як правило, нікуди давати свою енергію. Тому їм так подобається гра в хованки чи наздоганяння. Подібні ігри вимагають багато рухів та викликають інтерес у дитини, позбавляючи агресії.

Дітям подобається возитися з водою. Будь-яке малюк зрозуміє, якщо перед ним поставити якусь ємність з водою і пустити туди гумові або спеціальні пластмасові іграшки. Діти люблять спостерігати, як іграшки плавають на поверхні та не тонуть. Дуже цікавим заняттям є ліплення із пластиліну. Завдяки цьому творчому процесу малюки розвивають свою фантазію. Вам буде цікаво відвідати наш гурток дитячої творчості. Якщо малюк виплескує всю свою агресію на близьких або сторонніх людей, то найкращим варіантом буде придбати красиву яскраву ляльку і подружити його з нею. Нехай уся його негативна енергія передається ляльці. Дитина автоматично переключиться на свого нового друга і забуде про всі свої витівки.

Діти віком від 3 до 10 років дуже люблять малювати. Не можна відмовити малюку у цьому задоволенні. Малювання добре заспокоює нервову систему і викликає лише позитивні емоції. Перед тим, як класти дитину спати на ніч, її не можна розігрувати. Але, щоб забезпечити дитині спокій і позбавити від примхливого поводження, необхідно викупати його в теплій воді і зробити легкий розслаблюючий масаж. Це допоможе розслабити дитину. Щоб масаж став цікавим і захоплюючим заняттям для дитини, слід перетворити його на гру. Тільки не доводити до надмірного сміху. Перезбуджувати дитину так само не варто. Діти люблять, коли всі рухи озвучені. Можна навіть прочитати улюблений вірш або казку одночасно з рухом пальців по маленькій спинці. Дитина при цьому розслаблюється, заспокоюється та насолоджується материнською увагою. Як пам'ятаєте в дитинстві: «Рейки, рейки, шпали, шпали їхав запізнілий поїзд…» Дуже важливо не пропустити момент, коли дитині дійсно потрібна батьківська увага. З дітьми в невеликому віці необхідно багато і старанно займатися. Це допоможе надалі малюкові правильно розвиватися.

Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Дитячий садок
Дізнатися більше
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера