Виховуємо геніальну дитину

9 Грудня 2021

Всі батьки, безумовно, хочуть, щоб їхня дитина була геніальною, але не всі знають, як виховати її такою. Основні моменти, що мають враховуватись у процесі виховання, допоможуть батькам зрозуміти, як виростити майбутнього генія.

  1. Менше міняти, більше доповнювати. Просто повірити, що у вашій дитині є таємниця, приховані здібності, до того ж багато. Варто допомогти дитині вирости генієм, даючи їй можливість у майбутньому себе знайти та реалізувати. Обов'язково потрібно засвоїти одну істину - немає звичайних людей, не буває дурних і ні на що не придатних, є ліниві, незацікавлені.
  2. Багато всього доводиться забороняти дитині. Якщо сильно захопитися заборонами, є ризик придушити в ньому бажання виявляти ініціативу, виховавши його байдужим, оскільки сформувалося звикання, що все одно не можна.
  3. Дитина, яку не сильно наполегливо оберігають всією сім'єю, буде більш витривалою до всього негативного. Стреси – невід'ємна частина нашого життя. Лише стійка психіка може протистояти всьому поганому та тяжкому. Тому надмірна турбота та опіка можуть зіграти не найкращу роль у формуванні здібностей дитини.
  4. Напружений, нервовий стан завжди заважає зосередитись. Занадто важко знаходити інтерес до чогось, якщо психіка частіше у виснаженому стані.
  5. Від відношення близьких людей залежить те, як малюк відчуває життя, яке його логіка поки що не може пояснити словами. Діти більше відчувають, ніж розуміють. Їхня уява не бачить кордонів. Їхній барвистий, чарівний внутрішній світ не порівняти зі світом дорослих.
  6. Якщо досить довго не виходить щось у дитині змінити, якийсь побачений батьками недолік, можливо, змінюватися варто самим. Не так гени передаються у спадок, як досвід. Просто дитині є з кого брати приклад.
    Впевненість у собі є найчастіше у тих людях, які звикли до поваги у сім'ї. Спілкуватися з малюком на одному рівні, отже, опускатися до його рівня мислення, а не намагатися вимагати від нього розуміння тоді, коли це неможливо.
  7. Якщо є вибір – віддавати в дитячий садок або залишати, наприклад, з бабусею, варто розуміти, що соціальне життя розвиває. У суспільстві багато різних думок, з яких можна собі щось вибрати корисне чи марне. У будь-якому разі є вибір. Коли малюк проводить час тільки з однією людиною, він або стає дуже схожим на опікуна, або, найчастіше, починає чинити опір вихованню, оскільки інтуїтивно розуміє, що його захищають від способу життя, доступного іншим дітям.

Дорослі особи будуть вражати своєю геніальністю, якщо оточити їх ніжністю та терпінням. Просто варто повірити, що міняти нічого не потрібно, природа ідеально подбала про сприйняття життя новонародженого, який, швидше за все, краще відчуває свої потреби у розвитку, оскільки нікому не цікаво сидіти на одному місці та не діяти. Непотрібні обмеження все псують, блокують прагнення змінюватися, бути розумнішим і кращим, тому що часті засудження своїх дій просто зупиняють. Неймовірні здобутки у тих, у кого вірять.

Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше
Дитячий садок
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера