Варіанти підготовки до школи

9 Грудня 2021

Якось багато батьків починають замислюватися про те, а чи готова їхня дитина до школи. Як правило, нинішнє покоління необхідно починати готувати до школи за рік до початку занять, тому що поточні вимоги до першокласників значно відрізняються від раніше.

Базові вимоги до учня першого класу – це вміти читати, писати та рахувати. Навчання дитини навчити цій дитині кілька. Можна самим батькам купити необхідні підручники та посібники та навчати малюка у вільний час. Ще одним варіантом є запис на спеціальні підготовчі заняття. Як правило, вони є за будь-якої школи. Найкраще оформити дитину на заняття за тієї школи, куди батьки планують її згодом віддати на навчання. Також можна сплатити абонемент у центр раннього розвитку, де завжди є курси навчання читання, письма та математики.

Одним із найдорожчих варіантів є звернення до репетитора. Під час занять дитина має навчитися рахувати до десяти, вивчити алфавіт, навчитися читати та писати друкованими літерами. Також необхідно частіше розмовляти з дитиною, розповідати їй про навколишній світ. Часті та регулярні заняття малюванням, ліпленням, конструюванням дозволять розвинути дрібну моторику пальців, яка позитивно позначиться на його розумовому розвитку.

Необхідно розвивати у майбутньому школярі посидючість і увагу, і навіть пам'ять і вміння аналізувати. Підготовка до школи Якщо стоїть питання, коли саме оформляти малюка у навчальний заклад, то необхідно визначити його психологічну готовність.

Запитайте його, чи хоче він ходити до школи та вчитися. Подивіться, чи вміє він спілкуватися з однолітками та дорослими людьми, чи не має він страху перед ними. Спробуйте визначити, чи він вміє аргументувати свою позицію. Необхідно бути впевненим, що дитина чітко розуміє призначення школи. Він спокійно і вірно слідує заданим інструкціям, а також самостійно виконує запропоновані завдання. Подивіться, чи зможе сам зібрати свої речі.

При підготовці чада до шкільного життя, щоб уникнути проблем зі здоров'ям, краще заздалегідь потурбуватися про питання його загартовування, а також оформити дитину на заняття в спортивну секцію не пізніше, ніж за рік до початку навчання. Якщо дитина готова до школи, то відвідування цього навчального закладу принесе їй лише радість та користь.

Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Дитячий садок
Дізнатися більше
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера