Розвиток здібностей дитини

9 Грудня 2021

Кожен батько бажає пишатися своєю дитиною чекає від нього ранній розвиток, проте не всі батьки роблять будь-які кроки для цього. Якщо ви не з них і дійсно хочете розвинути у своєму малюку спочатку закладене в ньому природою, то треба починати якомога раніше, бажано ще до школи.

Заняття в дитсадку

У дитсадках вихователями ведеться активна робота з розвитку дитини, вчать її працювати як індивідуально, так і в колективі однолітків. Однак цього мало для створення для дитини хорошої бази, оскільки просто неможливо навчити всьому цьому малюків за той обмежений час, який приділяється для цього в дитсадках.

Якщо ви не педагог і не вихователь

Некомпетентність батьків, які вважають за краще сподіватися на вихователів та педагогів, нерідко призводить до упущення розвитку малюка. Лише спільна робота вихователів, педагогів та батьків може допомогти малюкові розкрити його природні таланти та здібності. З боку батьків повинні робитися наступні кроки:

  • Часто читати малюкові та намагатися прищепити йому любов до книги.Розмовляти з дитиною не лише про побут. Розмови слід вести також і про речі, що сприяють розширенню світогляду малюка.
  • Привчати до посидючості, навчити зосереджувати свою увагу на конкретній справі.
  • Не давати дитині марно проводити час. Він має бути постійно зайнятий, наприклад, малюванням, конструюванням, ліпленням тощо.
  • Хваліть його за створені ним «відкриття», «винаходи»; намагайтеся всіляко заохочувати його творчість.

Визначення схильностей дитини

Нерідко майбутня професія дитини визначається ще під час її навчання в школі. Це відбувається тільки у тих дітей, чиї батьки вчасно помітили схильність свого малюка у певній галузі та доклали максимум зусиль для їх розвитку. Але, на жаль, більшість батьків не уявляє, як можна розвинути таланти своєї дитини або визначити їх. Незнання штовхає їх у крайності: своє чадо вони віддають у різні школи та гуртки, консультуються у приватних учителів. На дитину звалюється величезна ком інформації, яку він просто не в змозі «переварити» і в результаті вона ніде не може досягти успіху. Тому перед тим, як віддавати свого малюка в гурток або спортивну секцію, слід спочатку виявити те, в чому він дійсно перевершує своїх однолітків. Не можна забувати і про спадковість. У батьків музикантів, дитина може мати схильність до музики, а у спортсменів може зростати майбутній олімпійський чемпіон, якщо він успадкував чудові фізичні здібності.

Чи варто віддавати дитину у секції, гуртки, студії та музичні школи?

Неодмінно! І не варто звертати уваги на не дуже розумних батьків, які стверджують, що це «порожня трата грошей та часу». Там вашого малюка навчать таких життєво необхідних речей як:

  • Працьовитості та терпіння.
  • Працювати в команді.
  • Розумно оцінювати досягнення своїх товаришів та свої власні.
  • Волі до перемоги.

У кожній дитині спочатку закладено певний талант. Обов'язок батьків – знайти його і не дати погаснути цій Божій іскрі! Ви обов'язково знайдете відповідні гуртки та секції для Вашої дитини у нашому дитячому центрі БАЛУ!

Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше
Дитячий садок
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера