Підготовка до школи по програмам «Росток» та «Інтелект України»

31 Серпня 2017

Наближається вересень, а разом з ним і початок нового навчального року. Навчальні заклади знову відкривають двері для своїх учнів. Особливо хвилюючим буде цей день для тих, хто вперше переступить поріг школи. Сучасні школи вимагають від майбутніх першокласників певного багажу знань. Для того, щоб дитині було легше адаптуватися в новому колективі і звикнути до нових навантажень, необхідно завчасно підготуватися до першого класу. І в цьому допоможуть заняття підготовки до школи.

Час стрімко йде вперед, змінюється система освіти і діти потребують нових знань, нестандартні підходи до навчання. Ми також внесли корективи в свої авторські програми,  доповнили їх новими методиками, новими технологіями, щоб у дітей не виникало труднощів при вступі до будь-якої вибраної школи.

Наші педагоги готувалися до початку нового навчального року, проходили навчання за такими цікавим і добре зарекомендованими програмами, як «Росток», «Інтелект України». Також ми розширюємо свої межі. Фахівці нашого центру були запрошені на обмін досвідом до зарубіжних колег в Англію та Фінляндію, де вони мали можливість познайомитися з англійським та скандинавським підходом до навчання і виховання дітей. Цей безцінний досвід, отримані знання та безліч ідей ми впроваджуємо на наших заняттях, роблячи їх ще більш цікавими і сучасними.

Ось основні особливості програми «Росток» та «Інтелект України»

Мета програми «Росток» — розвиток умінь дітей працювати самостійно, не копіювати один одного; умінь мислити, творчо нестандартно підходити до вирішення завдань. Діти отримують необхідні знання за допомогою різних способів сприйняття навколишнього світу: спостереження, досліди, самостійний пошук інформації та інші види інтелектуально-ігрової діяльності. Розроблено спеціальні вправи і завдання на розвиток уяви та творчості. Насамперед це вигадування різних невеликих казок, оповідань, поетичні вправи, конструювання, моделювання. Система вправ побудована від простого до складного.

Концепція програми: бажання + зацікавленість + праця = міцні знання, шлях до успіху.

Особливості проекту «Інтелект України» в тому, щоб зробити навчання цікавим. Вправи побудовані таким чином, що дитина запам'ятовує одну і ту ж інформацію різними способами. На одному уроці дітям показують картинку жайворонка і вчать писати слово жайворонок, а на іншому уроці слухають спів і нагадують назву птаха. Крім звичайних для початкової школи предметів в «Інтелект України» викладають два додаткових предмета: «Вчимося разом», який навчає дітей правильно вчитися і «Еврика», де розвиваються творчі здібності, логіка, кмітливість, винахідливість.

Протягом уроку у дітей є музичні паузи з елементами ритмічних, танцювальних рухів, зорова гімнастика, хвилинки релаксу. У програмі також обов'язково використовується телевізор для перегляду навчальних фільмів, відеофрагментів по темі. Використовується велика кількість кольорових плакатів, пісень-римовок, які діти співають і запам'ятовують краще і швидше.

Ми готові з радістю зустрічати своїх маленьких гостей і дарувати нові знання!

Валентина Божко, методист центра "Балу"Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Дитячий садок
Дізнатися більше
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера