Коли варто розмовляти з дитиною про статеві стосунки?

8 Грудня 2021

З дорослішанням дитини батьків все більше починає турбувати розмову про те, що скоро доведеться розповідати про це. Насправді розмови про статеві стосунки займають чи не найважливішу роль у вихованні дітей. І наскільки батьки правильно віднесуться до цієї розмови і до подібних пояснень, настільки й дитина, ставши підлітком, буде ділитися всіма проблемами та переживаннями щодо цієї теми.

Розмова про статеві стосунки Зазвичай, питання на кшталт: «Мамо, а звідки я взявся?» або «Тату, а де ви мене купили?» діти починають ставити у віці 5-6 років. Саме тоді батьки включають свою бурхливу фантазію і починають складати або перекидати стрілки один на одного. Цього робити зовсім не варто. До такої розмови має бути готовий кожен із батьків. Ніхто не каже, що в такому маленькому віці варто оповідати малюкові барвисті подробиці статевого акту. У поясненнях слід наголосити на різницю між хлопчиками і дівчатками. І що нові діти продаються не на базарі, а живуть у животі у мами.

Для найменших продаються спеціальні навчальні книги, які можна розглядати та читати разом з дитиною. Якщо дитина починає цікавитися питанням взаємин між статями, то потрібно уважно стежити за тим, що вона дивиться. Всім відомо, що на кожному сайті вибивається банерна реклама із зображенням статевих органів. Від такого дитина у віці 8–13 років має бути застрахована. Тому доступ до інтернету у дитини, а особливо підлітка, має бути суто під контролем батьків.

Ну а з 14 років варто, з дітьми, розмовляти серйозніше. Особлива увага має приділятися дівчаткам. Тільки правильне виховання дочки може захистити її від безладних статевих зв'язків і небажаної ранньої вагітності. До неї потрібно донести, що які б стосунки з хлопчиками у неї не були, до інтиму справа не повинна доходити в такому ранньому віці. сексуального характеру, слід насамперед звертатися не до подружки, а до неї. З хлопчиками простіше, звичайно, розмовлятиме батькові.

Але треба, щоб тато підібрав вірні слова. Адже для сучасного покоління підлітків секс нічого не означає, а чим раніше і більше ним займаєшся – тим крутіше. Папа повинен пояснити синові, що подібна думка дуже помилкова, і дівчат, абсолютно всіх, треба поважати. А розглядати протилежну стать лише як сексуальний об'єкт неправильно.

Головне, у підлітковому віці до дитини варто донести, що не потрібно нікуди поспішати, а поки що є можливість, слід просто насолоджуватися дитинством. А не прагнути якнайшвидше почати статеве життя і познайомитися з супутніми проблемами.

Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Дитячий садок
Дізнатися більше
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера