Ідеї для зимової розваги в дитячому садку

9 Грудня 2021

Зима ще не постукала у двері, а в дитячому садку вже тільки й розмови про дитячі розваги на свіжому повітрі! Як же інакше, адже зима – це найфантастичніший період у житті дітей, який залишає незабутні враження у пам'яті кожної дитини та їхніх батьків, у тому числі. Сніжки, снігові баби, катання на санчатах - всі ці веселі ігри можна зробити ще яскравішим і цікавішим, а можна вигадати щось креативне! Малюнок на снігу. Одним з найбільш безпечних варіантів дитячих зимових ігор є малювання на снігу звичайними фарбами. Простір для реалізації творчості безмежний. Наносити зображення можна будь-де, адже навколо все білим-біло, немов чистий аркуш паперу.

Стилізація сніговика

Снігова жінка перетвориться на справжню красуню, якщо замість носа-моркви, нанести їй макіяж і домалювати одяг. Ідеально доповнять образ прекрасні намисто з прикрашених крижинок. Для цього знадобиться найпростіша форма для льоду та кілька ємностей, що містять зафарбовану воду, яку згодом необхідно розлити за формами. Для прозорого ефекту ідеально підійде кип'ячена вода та харчові барвники замість фарб. Після чого необхідно пропустити через кожне вічко ниточку і дати застигнути в морозилці. Після чого, таким стильним і незвичайним намистам позаздрить кожна модниця.

Крижаний конструктор

Кольорові шматочки льоду можуть стати для створення яскравого конструктора. Наприклад, можна побудувати пірамідку так, щоб шматочки льоду накладалися один на інший. Процес не простий, але дуже цікавий. А ще дітям дуже сподобається, якщо льодяники будуть утримувати якийсь маленький, але все ж таки сюрприз. У такому випадку можна заморожувати різні дрібні деталі (бусики, камінці, ґудзички). Для цього необхідно помістити іграшку у форму та залити окропом.

Снігова вежа

Тим, хто вже поспішав сховати пасочні форми та відерця, доведеться відшукати їх у своєму дальньому кутку. Адже сніг нічим не гірший за пісок, навіть навпаки! Можна взяти із собою звичайне відерце на прогулянку, і, набиваючи його снігом, приготувати безліч цеглинок для майбутньої будівлі. Коли збереться певна кількість будівельного матеріалу, можна викласти стіни. А якщо захопити з собою інші форми, то результат снігової вежі в дитячому садку буде вражаючим.

Турнір на влучність

Особливо увагу дітей, зокрема хлопчиків, приверне мету для метання сніжків, яку легко помістити на стовбурі дерева. Відмінною ідеєю для зимової розваги у дитячому садку стане турнір на влучність. Для зручності можна розфарбувати сніжки різними кольорами і тоді точно не виникне суперечок, хто з учасників влучніший.

Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше
Дитячий садок
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера