Сімейний психолог

Работа с нашими специалистами даст возможность исправить проблемную ситуацию и найти новые решения

Центр розвитку дитини «Балу» пропонує послуги сімейного психолога, який зможе допомогти Вам розібратися в сімейних взаєминах і вирішити існуючі проблеми. Фахівці нашого центру проводять як індивідуальні, так і парні, сімейні консультації психолога, в тому числі і з дитиною.

Завдання сімейного психолога включають в себе:

 • Усунення негативних емоцій (роздратування, досада, смуток, гнів, розчарування, відчуття провини);
 • Підняття самооцінки і впевненості в собі;
 • Вирішення конфліктів між подружжям;
 • Якісне поліпшення взаємин у сім’ї;
 • Питання виховання дитини;
 • Вихід з кризи;
 • Психотерапія любовних відносин.

Сьогодні однією з найбільш затребуваних напрямків роботи психотерапевта є сімейна психологія. Майже кожна сім’я проходить складні випробування, при цьому більше половини всіх укладених шлюбів закінчуються розлученнями. Багато сімей стикаються з проблемами, пов’язаними з підвищеною дратівливістю подружжя, постійними сварками, ревнощами, нездатністю в достатній мірі розуміти один одного. Це може бути викликано різними причинами, такими як вік подружжя, переоцінка цінностей, поява дитини, етапи його дорослішання і багато іншого. Не останню роль при цьому відіграє сучасний ритм життя, стреси, проблеми на роботі, які багато людей приносять в будинок і проектують на свою сім’ю. При цьому сімейну кризу і постійні скандали в першу чергу відбиваються саме на дитину, її душевному стані і на його майбутнього життя. У спробах зберегти сім’ю і гармонізувати відносини, багато чоловіків і жінки прагнуть приділяти весь вільний час роботі або прислухаються до порад друзів, що зазвичай не призводить до позитивного ефекту і лише погіршує відносини подружжя. Ще гірше, коли з метою розслабитися і заспокоїтися, люди починають зловживати алкогольними напоями або шукати своє щастя поза сім’єю. У таких ситуаціях повернути в родину колишню теплоту і взаєморозуміння часом просто неможливо без допомоги фахівця.

Сімейна психологія охоплює багато проблем. У тому числі значна частка роботи сімейного психолога може припадати на вирішення питань з правильним вихованням дитини і його правильною адаптацією, роботу над його поведінкою, а також усунення таких проблем, як примхливість, непослух, конфліктність, агресивність і інше.

Робота з нашими фахівцями дасть можливість виправити проблемну ситуацію і знайти нові рішення, внести мир і гармонію в життя вашої родини.

Центр развития ребенка «Балу» предлагает услуги семейного психолога, который сможет помочь Вам разобраться в семейных взаимоотношениях и решить существующие проблемы. Специалисты нашего центра проводят как индивидуальные, так и парные, семейные консультации психолога, в том числе и с ребенком.

Задачи семейного психолога включают в себя:

 • Устранение негативных эмоций (раздражение, досада, уныние, гнев, разочарование, чувство вины);
 • Поднятие самооценки и уверенности в себе;
 • Разрешение конфликтов между супругами;
 • Качественное улучшение взаимоотношений в семье;
 • Вопросы воспитания ребенка;
 • Выход из кризисов;
 • Психотерапия любовных отношений.

Сегодня одной из наиболее востребованных направлений работы психотерапевта является семейная психология. Почти каждая семья проходит сложные испытания, при этом более половины всех заключаемых браков заканчиваются разводами. Многие семьи сталкиваются с проблемами, связанными с повышенной раздражительностью супругов, постоянными ссорами, ревностью, неспособностью в достаточной степени понимать друг друга. Это может быть вызвано разными причинами, такими как возраст супругов, переоценка ценностей, появление ребенка, этапы его взросления и многое другое. Не последнюю роль при этом играет современный ритм жизни, стрессы, проблемы на работе, которые многие люди приносят в дом и проецируют на свою семью. При этом семейный кризис и постоянные скандалы в первую очередь отражаются именно на ребенке, его душевном состоянии и на его будущей жизни. В попытках сохранить семью и гармонизировать отношения, многие мужчины и женщины стремятся уделять все свободное время работе или следуют советам друзей, что обычно не приводит к положительному эффекту и лишь ухудшает отношения супругов. Еще хуже, когда с целью расслабиться и успокоиться, люди начинают злоупотреблять алкогольными напитками или искать свое счастье вне дома. В таких ситуациях вернуть в семью прежнюю теплоту и взаимопонимание порой просто невозможно без помощи специалиста.

Семейная психология охватывает многие проблемы. В том числе значительная доля работы семейного психолога может приходиться на решение вопросов с правильным воспитанием ребенка и его правильной адаптацией, работу над его поведением, а также устранение таких проблем, как капризность, непослушание, конфликтность, агрессивность и другое.

Работа с нашими специалистами даст возможность исправить проблемную ситуацию и найти новые решения, внести мир и гармонию в жизнь вашей семьи.

Курси

Ознайомтеся з іншими Курсами Центру Балу

 • Всі
Англійська мова для дошкільнят Дізнатися більше
Англійська мова для школярів Дізнатися більше
Дитячий психолог Дізнатися більше
Логіка та Ейдетика Дізнатися більше
Ментальна арифметика Дізнатися більше
Підготовка до ДПА Дізнатися більше
Підготовка до ЗНО Дізнатися більше
Підготовка до школи Дізнатися більше
Пластичний театр Дізнатися більше
Ранній розвиток Дізнатися більше
Шаховий клуб Дізнатися більше
Швидкочитання Дізнатися більше

Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Дитячий садок
Дізнатися більше
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера
RUSSIAN