Ранній розвиток

Каждое занятие – это путешествие в сюжетную игру

Багато малюків починають розвиватися відразу після свого народження, слухаючи мамині казки, оповідання про навколишній світ, голоси природи. І на цьому не варто зупинятися, тому багато мам приводять своїх діток в  школу раннього розвитку .

Комплексні заняття з раннього розвитку для малюків від року до 4 років проходять в Дитячому розвиваючому центрі «Балу», в будні дні, два рази на тиждень, понеділок – п’ятниця і вівторок – четвер. Групи діляться за віком. Заняття триває 55 хвилин і ділиться на дві частини: логічна і спортивна. У групах займається не більше 6 діток, тому педагог може приділити максимальну увагу кожному малюку. На заняттях також можуть бути присутніми дорослі, мама чи тато. Діти від 2 років, які не бояться залишатися без батьків, займаються самостійно. У групах від 1 року до 1,5 років педагог приділяє велику увагу спілкуванню з батьками і допомагає їм правильно навчиться грати зі своїми малюками, розповідаючи, на що саме спрямована та чи інша гра. У групах від 1,5 року і старше педагог спілкується безпосередньо з дітьми, а батьки допомагають у цьому спілкуванні.

Логічна частина включає в себе безліч занять, спрямованих на швидкий і якісний розвиток діток. Кожен урок розпочинається із знайомства і вітання у віршованій формі, яке супроводжується рухами. В комплексні заняття раннього розвитку для дітей  входять пальчикові ігри, що включають в себе ігри з пальчиковим театром, пластиліном, ігри з сипучими матеріалами і предметами, різними за тактильним відчуттям. Ці ігри спрямовані на розвиток дрібної моторики, яка на пряму пов’язана з розвитком мови малюка, чим раніше почати грати, тим швидше ваш малюк стане для вас цікавим співрозмовником. Важливо знати, що словниковий запас дитини активно наповнюється до 3 років, а далі це відбувається набагато повільніше, тому дуже важливо, щоб малюк навчився говорити якомога раніше.

Ранній розвиток дітей

Також  уроки раннього розвитку дають елементарні уявлення про математику для малюків і вирішення елементарних завдань для дітей старшого віку. Для цього використовуються іграшки з екологічно чистих матеріалів, величезна кількість дерев’яних ігор, які можна використовувати абсолютно по-різному. Також використовуються іграшки, які абсолютно унікальні в своєму роді, тому їх розробляють і роблять наші педагоги. Математичні задачки розвивають кмітливість, логіку і звичайно ж вміння рахувати і орієнтуватися в цифрах, геометричні фігури, розмірах і багато іншого.

Також приділяється величезна увага розвитку мовлення, мовному диханню і фонетичному слуху. Граючи зі звуками, імітуючи голоси тварин, діти пізнають навколишній світ, вчаться зіставляти предмети і звуки.

Пам’ять і мислення ми розвиваємо іграми, які дуже цікаві малюкам, ховаємо тварин, згадуємо яке завдання було на початку уроку, поєднуємо слова з картинками.

Після кожного завдання проводиться фізкульт-розминка, яка проходиться у віршованій формі і супроводжується рухами.

Кожне завдання триває 3-5 хвилин, і тому дітки зберігають інтерес до занять і з задоволенням ходять на них. Перебуваючи в колективі, діти вчаться налагоджувати контакт з ровесниками, отримують необхідний досвід спільної роботи в колективі, вчаться дружити і ділиться, що допоможе в дитячому садку.

Багато дітей важко переносять заняття без батьків, але це минає протягом кількох уроків, так як заняття дуже цікаві та оригінальні, а педагог стає другом вашому малюку і з задоволенням вислухає і відповість на питання.

Друга  творчо-фізична частина розвиваючого заняття – активні ігри і вправи. Під час них малюки отримують можливість випробувати різні ролі та професії, активно виконуючи різні рухи і проявляючи свою уяву, розвивають в собі різнобічні задатки.

На занятті дітки танцюють, малюють, ліплять з пластиліну, проводять естафети, долають смуги перешкод, грають на музичних інструментах і роблять саморобку, яку забирають з собою додому.

Під час цієї частини уроку ми стимулюємо найрізноманітніші здібності: фізичну, творчу і звичайно психологічну. Малюки використовують і розвивають різні здібності, необхідні для розвитку різнобічних навичок і різноманітних талантів.

Школа раннього розвитку дітей переслідує наступні завдання:

  • зміцнення здоров’я дітей;
  • профілактика респіраторних захворювань, плоскостопості і т.д .;
  • емоційний захват від виконуваних вправ;
  • розвиток естетичного смаку;
  • дружелюбність і вміння спілкуватися з однолітками.

Кожне заняття – це подорож в сюжетну гру, яка складена на основі календарного плану, з урахуванням пори року і свят.

Курси

Ознайомтеся з іншими Курсами Центру Балу

  • Всі
Англійська мова для дошкільнят Дізнатися більше
Англійська мова для школярів Дізнатися більше
Дитячий психолог Дізнатися більше
Логіка та Ейдетика Дізнатися більше
Ментальна арифметика Дізнатися більше
Підготовка до ДПА Дізнатися більше
Підготовка до ЗНО Дізнатися більше
Підготовка до школи Дізнатися більше
Пластичний театр Дізнатися більше
Сімейний психолог Дізнатися більше
Шаховий клуб Дізнатися більше
Швидкочитання Дізнатися більше

Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше
Дитячий садок
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера
RUSSIAN