Англійська мова для школярів

Английский язык для школьников от 6 лет в Киеве по Оксфордским и авторским методикам, дающим отличные результаты

У багатьох школах діти вивчають іноземну мову з першого класу, але найчастіше цих знань недостатньо, оскільки навчання підлітків англійської – справа не з легких, і вона не завжди дається вчителям загальноосвітніх шкіл. Потрібно знати і розуміти, що може утримати увагу підлітка в цьому віці, тому для досягнення результату необхідні навички досвідченого наставника.

Викладачі центру розвитку дитини “Балу” представляють вашій увазі курс англійської мови для школярів від 6 років у Києві  за Оксфордською і авторськими методиками, що дає відмінні результати.

Чому саме цей курс підійде Вашій дитині?

Різний підхід до учнів молодших і старших класів. У нашому центрі всі займаються невеликими групами (не більше 6 осіб), розділені за віковими групами та здібностями. Таким чином, більш здібні не будуть нудьгувати в групах, які відстають у розвитку однолітків, а другі будуть під пильною увагою педагогів. Ця методика так само передбачає вивчення додаткового, орієнтованого на клас учня, матеріалу, який допомагає навчанню в школі. Тривалість занять фіксована – 60 хвилин.               

Репетитор для старших класів. При бажанні, ви можете замовити індивідуальні заняття з педагогом. Він може допомогти зі шкільною програмою, а може дати матеріал, розрахований на поглиблене вивчення. Можлива підготовка до двох основних іспитів з іноземної мови: ЗНО (11 клас) та ДПА (9 класу), а також проміжні шкільні іспити.

Діти вдосконалюють навички читання. Це твердження стосується як іноземної, так і рідної мови. У першому випадку вони вчать незнайомі букви, різні склади і правила граматики. У другому – намагаються перекласти задані фрази українською, тим самим тренуючи логіку і знання рідної мови.

Учні постійно знаходяться у мовному середовищі. Іншими словами, вони постійно чують правильну мову викладача, який намагається говорити з дітьми лише англійською. Діти спілкуються між собою, налагоджують контакт і практикуються. Все це допомагає сформувати правильну вимову.

Навчання проходить за спеціальними методиками. На відміну від перевантаженої інформацією шкільної програми, в нашому центрі матеріал викладається компактно і легко піддається сприйняттю. Школярі на льоту засвоюють таку подачу знань і розуміють, що англійська для дітей – це не завжди нудне зубріння.

Індивідуальні заняття. Для молодших класів і тих, хто хоче більше займатися улюбленим предметом, у нашому центрі існує можливість індивідуального навчання. Вони передбачають розробку індивідуальної програми для кожного учня і занять тет-а-тет, що дозволить максимально доступно пояснити незрозумілі моменти.

Постійний контроль якості викладання. Англійську для школярів викладають професійні педагоги і носії мови. Багато з них мають міжнародні сертифікати і проходили практику за кордоном. Їх комунікабельність і вміння знайти підхід до кожної дитини завжди залишаються на найвищому рівні.

Курси

Ознайомтеся з іншими Курсами Центру Балу

  • Всі
Англійська мова для дошкільнят Дізнатися більше
Дитячий психолог Дізнатися більше
Логіка та Ейдетика Дізнатися більше
Ментальна арифметика Дізнатися більше
Підготовка до ДПА Дізнатися більше
Підготовка до ЗНО Дізнатися більше
Підготовка до школи Дізнатися більше
Пластичний театр Дізнатися більше
Ранній розвиток Дізнатися більше
Сімейний психолог Дізнатися більше
Шаховий клуб Дізнатися більше
Швидкочитання Дізнатися більше

Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Дитячий садок
Дізнатися більше
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера
RUSSIAN