Як вибрати приватну школу

14 Червня 2018

Всі батьки хочуть, щоб їхні діти розвивались цілосно та гармонійно. Тому батьки хотіли, що б їхні діти розвивалися цілісно і гармонійно. Тому батьки так педантично підходять до збору інформації про приватну школу.

Основні критерії, на які варто звернути увагу батькам при виборі приватної школи:

1. Можливість отримати знання, навички роботи з інформацією, розвиток більш широкого погляду на світ, а також гнучкість в прийнятті рішень.
Все це необхідно для Вашої дитини, так як світ змінюється і відповідно вже зараз потрібно закладати і розвивати ділові та особисті навички, які йому знадобляться в майбутньому.
Експерти виділили такі факти, які впливають на розвиток потенціалу особистості:
- за останні два десятиліття «зникло» понад шість десятків професій;
- робочі місця замінюються роботами, ця тенденція посилюється;
- цифрове середовище стрімко створює нові сфери і галузі в економіці;
- ми бачимо якісну еволюцію професій, яку вже не можемо ігнорувати.


2. Талановитий педагогічний склад, який орієнтований на створення комфортного середовища для розвитку дітей; відкритий змінам; встигає розвиватися разом з розвитком науково-технічного прогресу.
3. Дбайливе ставлення вчителів до самооцінки, до самоефективності учня.

Наступне придбання, яке дитині було б бажано отримати в школі - це стійке переконання «я можу». Психолог Альберт Бандура назвав його самоефективністю - вірою в ефективність власних дій і очікування успіху від їх реалізації.
Проведені вченим експерименти показали, що результат нашої діяльності залежить від того, як ми прогнозуємо свої майбутні результати: очікуємо ми успіх чи невдачу. Самоефективності дуже важливо створити і зберегти для дитини. Це його капітал, внутрішній ресурс, необхідний для подальшого успіху. Вона залежить як від історії минулих досягнень, так і від того, що говорять батьки і вчителі в разі невдачі.

4. Можливість розвивати таланти вашої дитини в школі або на додаткових заняттях.
Здібності дитини до певної діяльності можна побачити, коли:
- він робить це з задоволенням;
- все виходить легко і якісно.
У кожного з нас є так звані внутрішні драйвери - двигуни, які з величезною силою надають руху нашій мотивації, а потім дають заряд діям. Якщо середовище не активує, не задіє ці драйвери, іншими словами, немає можливості займатися улюбленими справами, то ми можемо бачити картину зниженого настрою дитини. Його особистість в цьому випадку працює «вхолосту» і втрачає виразність. Саме так і з'являється депресія - коли ми перестаємо займатися тими речами, які чіпають до глибини душі.
Для подальшого становлення дитини необхідно виявити і розвинути здібності. Рекомендується заохочувати його спробувати себе в різних сферах. Вам допоможуть гуртки і додаткові заняття, талановиті вчителі.

5. Безпека дітей: фізична, психологічна, ментальна; школа.
Направляючи дитини в школу, батьки бажають, щоб він знаходився в захищеному середовищі. Важлива не тільки фізична безпека, а й психологічна, а також ментальна.
Діти відчувають себе комфортно, коли школа відповідає цінностям сім'ї. Важливо вибрати не просто модне або престижний навчальний заклад, а й той, який стане своїм по духу.
Основні цінності, на які варто звернути увагу при виборі приватної школи:


  • Індивідуальність - повага до особистості і свободи людини, прояв і плекання індивідуальних рис, талантів і здібностей, відсутність директивності, нестандартні підходи і творчість.
  • Інтелект - високий рівень розвитку пізнавальних здібностей, висока швидкість реакції, вміння знаходити, обробляти і систематизувати великі обсяги інформації, регулярне оновлення і поповнення даних.
  • Статус - високе положення в суспільстві, визнання заслуг, особливе становище, вибране коло спілкування, гроші і владні повноваження.
  • Кар'єра - розвиток спеціальних здібностей і навичок, прикладне застосування знань, прагнення показувати високі результати в рамках окремої професії, галузі.
  • Духовний розвиток - моральне відповідність певним релігійним цінностям, поглиблення знань у цій сфері, можливість привносити духовні практики в життя. Традиції, самообмеження, високий рівень усвідомленості, служіння.


Ваша дитина буде зростати радісною, активною та допитливою, якщо навчатиметься в правильному для нього місці. Бажаємо вам вибрати приватну школу, яка стане найкращим середовищем розвитку ваших дітей.

Замовте дзвінок прямо зараз!

Введіть номер вашого телефону - наш адміністратор зателефонує вам і надасть відповіді на усі запитання

Дізнайтеся більше про інші напрямки Центру Балу
Дитячий садок
Дізнатися більше
Денний табір 6-10 років
Дізнатися більше

Контакти

Дзвоніть, пишіть або просто завітайте до нас за вказаною адресою. Ми з радістю відповімо на усі ваші запитання

Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Лаврухіна, 3 Двоповерхова блакитна будівля навпроти ТРЦ "Район" Вхід із боку магазину "Ярослав".
Дитячий садок, Курси
м. Київ, вул. Закревського, 95-В Мікрорайон Милославичі. Окрема будівля зі скляним фасадом
Прокат костюмів
м. Київ, вул. Милославська, 6 ТЦ "Коралл", другий поверх, костюмерна "Зазеркалье".
Приватна Гімназія
м. Київ, вул. Закревського, 34-Е Навпроти Молодіжного парку, блакитна будівля поблизу озера