Лаврухина (073) 101-72-37
Закревского (063) 218-08-43
Костюмерная (093) 587-32-47


Відмічалка – онлайн автоматизація навчальних і спортивних закладів. Відмічалка - онлайн сервіс, орієнтований на керівників спортивних і фитнес клубів, творчих і тренінгових організацій і призначений для максимального спрощення рутинної роботи по обліку відвідувань, абонементів, платежів, боргів і так далі, з метою оптимізації тимчасових витрат і створення єдиної системи управління даними. Програма для автоматизації Відмічалка - це швидке і доступне вирішення питання автоматизації фитнес клубів, спортивних центрів, танцювальних шкіл, дитячих студій раннього розвитку і інших навчальних закладів.Інтернет-магазин «Detskiy mir» - великий вибір якісних товарів для дітей за доступними цінами. Нині у нас представлена безліч необхідних товарів, і ми постійно працюємо над збільшенням асортименту, щоб Ви могли знайти у нас усе необхідне для себе і дитини

"Креативна Костюмерна "Задзеркалля" пропонує свої послуги: прокат ДИТЯЧИХ і ДОРОСЛИХ костюмів і аксесуарів до них.

МИ допоможемо підібрати кращі костюми, аксесуари і інші атрибути на будь-які свята, ранки, корпоративы, тематичні вечірки, костюмовані дні народження.

Яскраві і впізнанні образи, зручні і практичні матеріали, ми зробили все для того, щоб у ВАШОМУ маскарадному костюмі Ви розкрили свою індивідуальність.

Центр інтелектуального розвитку «Юнікід» швидко і легко допоможе вашим малюкам стати великими геніями в усіх сферах життя і знайти себе! Гарантуємо що у Вашої дитини покращиться пам'ять, підвищиться успішність в школі, іноземні мови стане дуже легко вчити. Домашні завдання в школі почнуть приносити задоволення!
Ваші діти будуть вдячні Вам за такий внесок у їх розвиток.
Ментальна арифметика в Центрі інтелектуального розвитку "Юнікід", Ви і Ваші діти залишитеся задоволені.