Лаврухіна (073) 101-72-37
Закревського (063) 218-08-43
Костюмерна (093) 587-32-47

Заняття для дітей 1-3 роки

Центр розвитку дитини «Балу» пропонує яскраві захоплюючі заняття для дітей від 1 року, які в подальшому допоможуть їм краще засвоювати будь-яку інформацію і закладуть міцний фундамент для упевненого повноцінного розвитку. Заняття проводять фахівці нашого центру, майстри своєї справи, що мають спецосвіту і педагогічний досвід роботи з дітьми. Робота над розвитком дитини в цьому віці дуже важлива, але вона повинна відбуватися у безпосередній близькості з батьками, тому ми забезпечуємо усі умови для того, щоб дитина не була відірвана від мами і папи і могла пізнавати цей світ і розвиватися, відчуваючи їх допомогу і підтримку. Застосування такого підходу не лише забезпечує належний настрій малюка, але і сприяє зміцненню його взаєморозуміння з батьками. Ми пропонуємо унікальні авторські методики, грунтовані на простих і доступних завданнях у вигляді цікавих ігор. Вправи по ранньому розвитку покращують дрібну моторику, тактильні відчуття, знайомлять дитину з різними предметами, тваринами, вчать визначати основні властивості оточення.

Заняття для дітей від 2-3 років.

Заняття для дітей від 2 років проводиться за оптимально підібраною програмою. Кожен етап у розвитку малюка надзвичайно важливий і зв'язаний, як правило, з тими знаннями, навичками і уміннями, яких повинна набути дитина в цьому віці. Проте норми розвитку відносяться не до усіх дітей, тому завданням наших фахівців є диференційований підхід, що дозволяє розкрити потенціал кожного учасника в групі.
Розвиток творчих здібностей сьогодні розглядається як один з пріоритетних напрямків сучасної педагогіки, тому проводячи заняття з дитиною в 2 роки, ми робимо наголос на розвиток логіки, уваги, мови, пам'яті, освоєння перших математичних представлень. Творчість завжди розпочинається з внутрішньої свободи, неупередженого погляду на світ, нестандартного мислення. Саме тому вже з самого молодшого віку ми надаємо простір для реалізації власних фантазій, прояву себе, вираженню власного бачення того або іншого явища.
На наших курсах у дітей формується зацікавленість в отриманні нових знань, активність, просторова уява, творчий підхід до рішення виникаючих завдань. Ці якості служать надалі прекрасним фундаментом для освоєння точних наук і гуманітарних дисциплін.

Ранній розвиток дітей 1-3 роки

Також в нашому центрі дітки можуть почати вивчення англійської мови, оскільки саме в цьому віці будь-яка дитина розташована до неймовірно швидкого і якісного засвоєння лексичного матеріалу. Отримуючи базу іноземної мови в ранньому віці, дитина не матиме труднощів в процесі подальшого його освоєння і вдосконалення. Завдяки використанню на уроках нескладних візуальних засобів (іграшок, ілюстрацій, фігурок), діти краще сприймають матеріал і зберігають живий інтерес до навчання.
Заняття проводиться в невеликих групах, що дозволяє приділити максимальну увагу кожній дитині. На наших уроках діти захоплені ігровим процесом, тому при виконанні розвиваючих вправ вони з цікавістю знаходять власні шляхи рішень, а самі заняття проходить для них абсолютно легко і вільно.Записатись
Подзвоніть нам